Koniakowy organizer

Ta skóra jest niepowtarzalna, bardzo szybko nabiera wyjątkowego charakteru głównie przez to, że jest podatna na zarysowania, zagniecenia.

W tym roku powstał kolejny organizer A5. Połączyłam naturalną skórę nie barwioną, z tą barwioną na kolor koniakowy. Ta skóra jest niepowtarzalna, bardzo szybko nabiera wyjątkowego charakteru głównie przez to, że jest podatna na zarysowania, zagniecenia. Kiedyś oglądałam program dotyczący produkcji walizek, o ile dobrze pamiętam. Specjalnie kupowano starą skórę np. ze szkolnego kozła gimnastycznego i z takiej przepracowanej, porysowanej skóry robiono wyjątkowe walizki. Tutaj sytuacja wygląda podobnie, skóra szybko nabiera własnego, niepowtarzalnego wyglądu.

W środku nie mogło zabraknąć praktycznych kieszonek na wizytówki, karty i inne małe przedmioty. Jest też miejsce, uchwyt na długopis. Całość dopina regulowany pasek ze skóry naturalnej.

Podziękowania dla kawiarni Mazagran

Zdjęcia wykonane zostały w Zamościu, a dokładniej na Zamojskiej Starówce obok Centrum „Synagoga”, dziękuję za gościnność również kawiarni Mazagran z której wnętrz pochodzi kilka z nich.

One thought on “Koniakowy organizer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *